Oferta

Sklejka z drewna iglastego

płyta sklejona z nieparzystych krzyżujących się warstw forniru o grubości od 1,5 do 2,5 mm. Przy sklejce sosnowej warstwy wewnętrzne mogą być z drewna liściastego lub innego iglastego.

więcej

Płyta pilśniowa

wyrób z drewna w postaci płyty wykonanej z rozwłóknienia tkanki drzewnej przez spilśnienie jej i uformowanie w odpowiedniej temperaturze i normalnym lub zwiększonym ciśnieniu.

więcej

Płyta wiórowa

wytworzony ze specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i wysokiej temperatury.

więcej

Płyta OSB

drewnopochodna płyta o ukierunkowanych wiórach płaskich , w której jako spoiwo użyto żywic syntetycznych.

więcej

Sklejka antypoślizgowa

to sklejka wodoodporna obustronnie oklejona folią fenolową z odciśniętą jednostronnie lub dwustronnie strukturą antypoślizgową. Powierzchnia antypoślizgowa to wytłoczony odcisk siatki lub wzór heksagonalny.

więcej

Płyty MDF i HDF

są produkowane z sprasowanych włókien drzewnych z dodatkiem związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.

więcej

Sklejka szalunkowa

to sklejka wodoodporna obustronnie oklejona folią fenolową o gładkiej powierzchni. Wysoka jakość sklejki sprawia , że może być wielokrotnie użytkowana do deskowania.

więcej

Sklejka liściasta

Sklejka z drewna liściastego to płyta sklejona z nieparzystych krzyżujących się warstw forniru o grubości od 1,5 do 2,5 mm. Podstawą nazwy sklejki jest drewno użyte na warstwy zewnętrzne.

więcej

Sklejka trudnopalna

to Sklejka brzozowa, topolowa, olchowa lub sosnowa o podwyższonej klasie reakcji na ogień, nasączona impregnatem ognioochronnym.

więcej